LED SuppliesPhihong USA PDA010B-700C
PDA010B-700C
5S-PDA010B-700C
PDA010B-700C
LED DRIVER CC AC/DC 7.5-12V
Product Description
| Series: | PDA |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 7.5 ~ 12 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 10W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |