LED SuppliesPhihong USA PDA006B-700C
PDA006B-700C
5S-PDA006B-700C
PDA006B-700C
LED DRIVER CC AC/DC 2.5-7.5V
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 2.5 ~ 7.5 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 6W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |