LED SuppliesPhihong USA PDA006A-700B
PDA006A-700B
5S-PDA006A-700B
PDA006A-700B
LED DRIVER CC AC/DC 5-8.6V 700MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 5 ~ 8.6 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 6W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |