LED SuppliesPhihong USA PDA006A-350B
PDA006A-350B
5S-PDA006A-350B
PDA006A-350B
LED DRIVER CC AC/DC 9-17V 350MA
Product Description
| Series: | PDA |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 9 ~ 17 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 6W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |