PA-1600-48SL
5S-PA-1600-48SL
PA-1600-48SL
LED DVR CC AC/DC 28.5-60V 1.05A
Product Description
Series:-
Type:Constant Current
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):100VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:28.5 ~ 60 V
Current - Output (Max):1.05A
Power (Watts):63W
Voltage - Isolation:3.75kV (3750V)