LED SuppliesLite-On Inc. PA-1101-48SL
PA-1101-48SL
5S-PA-1101-48SL
PA-1101-48SL
LED DRIVER CC AC/DC 52-95V 1.05A
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 52 ~ 95 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 100W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |