LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV96-054SW
LXV96-054SW
5S-LXV96-054SW
LXV96-054SW
LED DRIVER CV AC/DC 54V 1.77A
Product Description
| Series: | LXV96 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 54V |
| Current - Output (Max): | 1.77A |
| Power (Watts): | 96W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |