LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV76-036SW
LXV76-036SW
5S-LXV76-036SW
LXV76-036SW
LED DRIVER CV AC/DC 36V 2.11A
Product Description
| Series: | LXV76 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 36V |
| Current - Output (Max): | 2.11A |
| Power (Watts): | 76W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |