LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV75-105S
LXV75-105S
5S-LXV75-105S
LXV75-105S
LED DRIVER CV AC/DC 105V 710MA
Product Description
| Series: | LXV75 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 105V |
| Current - Output (Max): | 710mA |
| Power (Watts): | 75W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |