LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV75-081SW
LXV75-081SW
5S-LXV75-081SW
LXV75-081SW
LED DRIVER CV AC/DC 81V 930MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 81V |
| Current - Output (Max): | 930mA |
| Power (Watts): | 75W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |