LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV75-054SW
LXV75-054SW
5S-LXV75-054SW
LXV75-054SW
LED DRIVER CV AC/DC 54V 1.39A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 54V |
| Current - Output (Max): | 1.39A |
| Power (Watts): | 75W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |