LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV75-036SW
LXV75-036SW
5S-LXV75-036SW
LXV75-036SW
LED DRIVER CV AC/DC 36V 2.08A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 36V |
| Current - Output (Max): | 2.08A |
| Power (Watts): | 75W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |