LXV75-036S
5S-LXV75-036S
LXV75-036S
LED DRIVER CV AC/DC 36V 2.08A
Product Description
Series:LXV75
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):264VAC
Voltage - Output:36V
Current - Output (Max):2.08A
Power (Watts):75W
Voltage - Isolation:3.75kV (3750V)