LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV52-048SW
LXV52-048SW
5S-LXV52-048SW
LXV52-048SW
LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.08A
Product Description
| Series: | LXV52 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 48V |
| Current - Output (Max): | 1.08A |
| Power (Watts): | 52W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |