LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV42-048SW
LXV42-048SW
5S-LXV42-048SW
LXV42-048SW
LED DRIVER CV AC/DC 48V 875MA
Product Description
| Series: | LXV42 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 48V |
| Current - Output (Max): | 875mA |
| Power (Watts): | 42W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |