LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV42-024SW
LXV42-024SW
5S-LXV42-024SW
LXV42-024SW
LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.75A
Product Description
| Series: | LXV42 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 1.75A |
| Power (Watts): | 42W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |