LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV40-018SW
LXV40-018SW
5S-LXV40-018SW
LXV40-018SW
LED DRIVER CV AC/DC 18V 2A
Product Description
| Series: | LXV40 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 18V |
| Current - Output (Max): | 2A |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |