LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV36-024SW
LXV36-024SW
5S-LXV36-024SW
LXV36-024SW
LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.5A
Product Description
| Series: | LXV36 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 1.5A |
| Power (Watts): | 36W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |