LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV35-018SW
LXV35-018SW
5S-LXV35-018SW
LXV35-018SW
LED DRIVER CV AC/DC 18V 1.9A
Product Description
| Series: | LXV35 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 18V |
| Current - Output (Max): | 1.9A |
| Power (Watts): | 35W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |