LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV300-024SH
LXV300-024SH
5S-LXV300-024SH
LXV300-024SH
LED DRIVER CV AC/DC 24V 12.5A
Product Description
| Series: | LXV300H |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 249VAC |
| Voltage - Input (Max): | 528VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 12.5A |
| Power (Watts): | 300W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |