LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV300-012SW
LXV300-012SW
5S-LXV300-012SW
LXV300-012SW
LED DRIVER CV AC/DC 12V 23.3A
Product Description
| Series: | LXV300 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output (Max): | 23.3A |
| Power (Watts): | 300W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |