LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV250-052SW
LXV250-052SW
5S-LXV250-052SW
LXV250-052SW
LED DRIVER CV AC/DC 52V 4.8A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 52V |
| Current - Output (Max): | 4.8A |
| Power (Watts): | 250W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |