LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV250-012SW
LXV250-012SW
5S-LXV250-012SW
LXV250-012SW
LED DRIVER CV AC/DC 12V 18.33A
Product Description
| Series: | LXV250 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output (Max): | 18.33A |
| Power (Watts): | 250W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |