LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV25-012SW
LXV25-012SW
5S-LXV25-012SW
LXV25-012SW
LED DRIVER CV AC/DC 12V 2A
Product Description
| Series: | LXV25 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output (Max): | 2A |
| Power (Watts): | 25W |