LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV200-048S
LXV200-048S
5S-LXV200-048S
LXV200-048S
LED DRIVER CV AC/DC 48V 4.17A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 48V |
| Current - Output (Max): | 4.17A |
| Power (Watts): | 200W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |