LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV150-105SW
LXV150-105SW
5S-LXV150-105SW
LXV150-105SW
LED DRIVER CV AC/DC 105V 1.42A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 105V |
| Current - Output (Max): | 1.42A |
| Power (Watts): | 150W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |