LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV150-048SW
LXV150-048SW
5S-LXV150-048SW
LXV150-048SW
LED DRIVER CV AC/DC 48V 3.13A
Product Description
| Series: | LXV150 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 48V |
| Current - Output (Max): | 3.13A |
| Power (Watts): | 150W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |