LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV150-024SW
LXV150-024SW
5S-LXV150-024SW
LXV150-024SW
LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 6.25A |
| Power (Watts): | 150W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |