LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV150-012S
LXV150-012S
5S-LXV150-012S
LXV150-012S
LED DRIVER CV AC/DC 12V 12.5A
Product Description
| Series: | LXV150 |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output (Max): | 12.5A |
| Power (Watts): | 150W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |