LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXV100-024SW
LXV100-024SW
5S-LXV100-024SW
LXV100-024SW
LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.05A
Product Description
| Series: | LXV100 |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 4.05A |
| Power (Watts): | 100W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |