LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD96-2800SW
LXD96-2800SW
5S-LXD96-2800SW
LXD96-2800SW
LED DRIVER CC AC/DC 17-34.2V
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 17 ~ 34.2 V |
| Current - Output (Max): | 2.8A |
| Power (Watts): | 96W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |