LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD96-2100SW
LXD96-2100SW
5S-LXD96-2100SW
LXD96-2100SW
LED DRIVER CC AC/DC 22-45.7V
Product Description
| Series: | LXD96 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 22 ~ 45.7 V |
| Current - Output (Max): | 2.1A |
| Power (Watts): | 96W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |