LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD96-0450SW
LXD96-0450SW
5S-LXD96-0450SW
LXD96-0450SW
LED DRIVER CC AC/DC 106-213V
Product Description
| Series: | LXD96 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 106 ~ 213 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 96W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |