LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD85-1050SW
LXD85-1050SW
5S-LXD85-1050SW
LXD85-1050SW
LED DRIVER CC AC/DC 41-81V 1.05A
Product Description
| Series: | LXD85 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 41 ~ 81 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 85W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |