LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD75-2800SW
LXD75-2800SW
5S-LXD75-2800SW
LXD75-2800SW
LED DRIVER CC AC/DC 13-27V 2.8A
Product Description
| Series: | LXD75 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 13 ~ 27 V |
| Current - Output (Max): | 2.8A |
| Power (Watts): | 75W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |