LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD75-0450SW
LXD75-0450SW
5S-LXD75-0450SW
LXD75-0450SW
LED DRIVER CC AC/DC 83-166V
Product Description
| Series: | LXD75 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 83 ~ 166 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 75W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |