LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD75-0350SH
LXD75-0350SH
5S-LXD75-0350SH
LXD75-0350SH
LED DRIVER CC AC/DC 107-214V
Product Description
| Series: | LXD75H |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 249VAC |
| Voltage - Input (Max): | 528VAC |
| Voltage - Output: | 107 ~ 214 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 75W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |