LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD50-3330SW
LXD50-3330SW
5S-LXD50-3330SW
LXD50-3330SW
LED DRIVER CC AC/DC 5-15V 3.33A
Product Description
| Series: | LXD50 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 5 ~ 15 V |
| Current - Output (Max): | 3.33A |
| Power (Watts): | 50W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |