LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD50-2800SW
LXD50-2800SW
5S-LXD50-2800SW
LXD50-2800SW
LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 2.8A
Product Description
| Series: | LXD50 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 6 ~ 18 V |
| Current - Output (Max): | 2.8A |
| Power (Watts): | 50W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |