LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD42-1050SW
LXD42-1050SW
5S-LXD42-1050SW
LXD42-1050SW
LED DRIVER CC AC/DC 20-40V 1.05A
Product Description
| Series: | LXD42 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 20 ~ 40 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 42W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |