LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD42-0350SW
LXD42-0350SW
5S-LXD42-0350SW
LXD42-0350SW
LED DRIVER CC AC/DC 60-120V
Product Description
| Series: | LXD42 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 60 ~ 120 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 42W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |