LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD40-1660SW
LXD40-1660SW
5S-LXD40-1660SW
LXD40-1660SW
LED DRIVER CC AC/DC 8-23V 1.66A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 8 ~ 23 V |
| Current - Output (Max): | 1.66A |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |