LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD40-1400SW
LXD40-1400SW
5S-LXD40-1400SW
LXD40-1400SW
LED DRIVER CC AC/DC 10-25V 1.4A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 10 ~ 25 V |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |