LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD40-1280SW
LXD40-1280SW
5S-LXD40-1280SW
LXD40-1280SW
LED DRIVER CC AC/DC 10-29V 1.28A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 10 ~ 29 V |
| Current - Output (Max): | 1.28A |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |