LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD40-1050SW
LXD40-1050SW
5S-LXD40-1050SW
LXD40-1050SW
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 1.05A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 12 ~ 36 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |