LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD36-0700SW
LXD36-0700SW
5S-LXD36-0700SW
LXD36-0700SW
LED DRIVER CC AC/DC 26-52V 700MA
Product Description
| Series: | LXD36 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 26 ~ 52 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 36W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |