LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD35-2100SW
LXD35-2100SW
5S-LXD35-2100SW
LXD35-2100SW
LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 2.1A
Product Description
| Series: | LXD35 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 6 ~ 18 V |
| Current - Output (Max): | 2.1A |
| Power (Watts): | 35W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |