LXD35-0700SW
5S-LXD35-0700SW
LXD35-0700SW
LED DRIVER CC AC/DC 17-50V 700MA
Product Description
Series:LXD35
Type:Constant Current
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:17 ~ 50 V
Current - Output (Max):700mA
Power (Watts):35W
Voltage - Isolation:3.75kV (3750V)