LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD150-0450SW
LXD150-0450SW
5S-LXD150-0450SW
LXD150-0450SW
LED DRIVER CC AC/DC 166-333V
Product Description
| Series: | LXD150 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 166 ~ 333 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 150W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |