LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD120-1050SW
LXD120-1050SW
5S-LXD120-1050SW
LXD120-1050SW
LED DRIVER CC AC/DC 68-114V
Product Description
| Series: | LXD120 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 68 ~ 114 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 120W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |